Halloween – Colaborare cu bloggeritele din Romania

Halloween – Colaborare cu bloggeritele din Romania

Halloween ul se apropie și am revenit cu o ultimă manichiură pe această temă.

De data aceasta nu este o colaborare doar de unghiuțe, ci din toate ariile de blogging. Rămâneți până la final ca să vedeți ce au pregătit fetele participantele!

Eu am rămas în nișa mea obișnuită și iar avem unghii spooky!

 #halloweenchallengeromania

Am folosit ojele: Melkior Fluo Orange, Ados Texture Effect nr.6 și o ojă dintr-o colecție specială de Halloween: Essence Bootiful Nights, nuanța Dawn of the red.

Modele sunt realizate cu water decals din două seturi diferite. Deja am comandat alte seturi să am rezervă la anul. Aș fi făcut mai multe manichiuri, dar nu am avut materialele necesare.

Ați purta această manichiură de Halloween?

Să vedem la ce s-au gândit colegele mele de colaborare:

  1. Talpos Romina – https://www.youtube.com/user/greenlitlleeyes https://www.instagram.com/rominat/
  2. Apetrei Camelia – http://www.apetreicamelia.ro
  3. Madalina Oros – https://www.instagram.com/madalina_oros/
  4. Cristina Pocol – https://www.instagram.com/cristina.alexandra.p
  5. Georgiana Sabina – https://frumuseteavorbeste.com
  6. Vyo Vyoleta – https://www.instagram.com/vyo_b/
  7. Cristina Elena Alexandroaia – https://www.instagram.com/cristina.elena99/
  8. Madalina Radu – http://www.instagram.com/madalinaaradu
  9. Oprea Cami – https://www.instagram.com/opreacami/?hl=en
  10. Ioana Chirita – https://ioana.blog si postare pe ig https://instagram.com/ioana.raw/
  11. Silaghi Denisa – https://www.youtube.com/channel/UCCA2XQ4kde4_zbBTYjP6P1w
  12. Andra Katerina – https://www.instagram.com/andrakatblog/
  13. Oana Alexandru – https://www.instagram.com/oanaalexandru_beautyblog/
  14. Camelia Mocanu – https://www.instagram.com/m.camii96/?hl=ro
  15. Simona Codila – https://www.instagram.com/simonadoris/?hl=de
  16. Gerlinde Iuhasz – https://lindemona.ro/ si https://www.instagram.com/lindemona/
  17. Iulia-Diana Beldean Ma bag si eu. https://iuliabeldean.blogspot.ro
  18. Daiana Slavuteanu https://daiana.eu/ si https://www.instagram.com/daianaslavuteanu/
  19. Enache Mihaela Ionela – https://www.instagram.com/myaoana/
  20. Pop Madalina – https://www.instagram.com/madalina_videoblog/?hl=ro
  21. Adelina Matei – https://edade.wordpress.com, https://www.instagram.com/edadde/
  22. Irina Mihaela Claudia- https://momentuldefrumusete.wordpress.com
  23. Bianca Asurdoaei – https://biancaasurdoaei.com/
  24. Anna Pescleveihttps://www.youtube.com/channel/UCVzkyl-Ge6wLYUGSpNSV4dw
  25. Raluca Andreea – https://ralublogs.wordpress.com/ https://www.instagram.com/ralucaandreea96/